O nás a partnerech

Název zmíněné „Tandem tour“ jsme nevybrali náhodně. Začínal jsem s parťákem Borisem, čímž jsme tvořili společně Tandem, nyní jste to Vy + já. Jedni bez druhých fungovat nelze.

Také my jako produkce turnaje se v dnešní době neobejdeme bez obchodních partnerů, s kterými opětovně vytváříme „Tandem“, takže se nám název naší tour přímo nabízí.

Osoby pořádající tour představovat nemusím: Borise pamatujete a mě znáte. Jsem řadovým golfovým hráčem, tedy jedním z Vás. Myšlenka uspořádat tour vznikla na základě osobních zkušeností z jiných turnajů. Chtěl jsem spravedlivou pohodovou tour, kde by nebyli zvýhodněni hráči domácích hřišť, takže se zde započítá vždy nejlepší výsledek každého z bloku hřišť, na kterých tuto tour pořádáme. V podstatě se lze připojit kdykoliv, takže i v září pokud hráč odehraje alespoň 1x hru z každého bloku-sloupce, počítají se mu dosažené výsledky ze všech z nich. Jistě, není tam již prostor na „opravu“. Takže výhodu má ten, který s námi začne hrát od počátku, kde je na reparát dostatek možností.

Věřím, že se nám podařilo vytvořit produkt, o který projevujete zájem a rádi se na naši tour vracíte, kde jste vždy vítáni. Zpravidla se na Vás těším já i pohledná hosteska, která Vám bude připravena podat vždy veškeré informace. Nakonec úvodní ročníky ukázaly, že spokojeni byli hráči jak s propozicemi, tak především s cenami a servisem.

Děkuji a na viděnou, Milan Ságner, promotér „Tandem tour“ 2015.