Pište

Napsat vzkaz

Vaše vzkazy

Petr Paroulek - 26. 10. 2015 - 08.46

Přeji příjemné dny všem golfistům a děkuji za skvělou sezónu a báječný vandr do Slovinska do lázní a za golfem. Bylo to super a těším se na příště.

Jan hubner - 14. 10. 2015 - 20.20

Ahoj milane potvrzuji doprovod Honza

Milan Ságner - 13. 10. 2015 - 15.28

Honzo, promiň, ale po celou sezónu sem v podstatě nikdo nepsal, takže, že je tu vzkaz jsem se dověděl až po upozornění. Nicméně nikdo si nevšiml, že je v propozicící uveden koeficient z loňska, což mne velmi mrzí. I tak ale jsem v průběhu sezóny nejméně 2× upozorňoval, že ve finále bude koeficient 2. Hned na začátku, na základě připomínek a námětů hráčů, že se tak uchová pro finále ve hře větší počet hráčů – aby bylo o co hrát do poslední chvíle. Pak také v posledním mailu, kdy jsem Vás na finále zval, jsem opět psal, že je koeficient 2 současně se jmény hráčů, kteří se do něj kvalifikovali. Je mi to sice líto, ale během turnajů se o tom hráči i sami bavili. Nicméně chybička se vloudila, tak moji omluvu přijmi. Chápu, že když se někomu finále nevydařilo (jako třeba mě), že je z toho člověk roztržitý. Vždy Tě rád na našich turnajích vidím, tak věřím, že nezanevřeš. Lepší by ale bylo, kdyby jsi psal mail přímo mě, než si to takto sdělovat přes veřejné stránky. Nakonec i přes přepočet koeficientem 1,5 bys vedení neuhájil, ale skončil třetí. Takže snad nebude tak velký rozdíl mezi tím, zda budeš vybírat cenu jako 3.v pořadí nebo 4. Je to nepříjemnost, ale věděli jste o koeficientu 2, a nyní hledat chybu ve mě, mi přijde trochu nefér, neboť na omyl v propozicích mohl upozornit každý během celého roku. Tak snad přijmeš tuto omluvu a zachováš nám přízeň – já si dám příště větší pozor. Díky za pochopení.

pekarj@seznam.cz - 11. 10. 2015 - 19.51

Nepřeji si ,abyste mně zasílali emaily. Golf nehraji.

Honza Hübner - 10. 10. 2015 - 20.30

Ahoj Milane, nechci nikomu dělat žádné problémy a vůbec mě nejde o umístění, ale nevím, kde jsi vzal dvojnásobek bodů ve finále? Avizoval jsi to sice na posledním turnaji v Terezíně, ale v propozicích je po celý rok uveden 1,5 násobek bodů za finále. Připojuji výtah z propozic pro rok 2015: Finále bude opět s koeficientem 1,5 tak, aby náboj a možnost měnit pořadí byl zachován do poslední chvíle. Uskutečníme jej však o něco dříve, abychom poté mohli ještě vycestovat za golfem mimo ČR. V roce 2014 to bylo Bükfördo v Maďarsku a setkalo se s pozitivním ohlasem. Letos tedy připravujeme Slovinsko – upřesním v rubrice „o co hrajeme“.

Hezký večer přeje Honza Hübner

Petr Paroulek - 27. 3. 2015 - 09.32

Já myslím, že to děláte perfektně. Nejvíc si vážím dobré nálady na turnaji, skvělých nápadů, pivku a obč. na 10 jamce a hlavně máme rozumná pravidla. Prostě panuje zde prima nálada. To jinde není. Nebudu asi všude, ale moc se těším. Moc zdravím a děkuji.

Petr