O co hrajeme

Poháry

Letos budeme hrát o poháry, které zde vidíte. Opět to bude ve 3 kategoriích, letos 0-15 HCP, 15,1-25 a 25,1-54 HCP, viz propozice, a navíc vložené soutěže. Jedná se opět o Nearest the pin, nově Hole in one a nakonec znovu o nejlepší ženu.

V jednotlivých turnajích budeme k daným pohárům rozdávat ceny, které si Vy sami přejete a které se osvědčili v minulých ročnících. Tedy především míčky s logem, láhve vína z Chile, kosmetiku, výrobky Bohemia, kosmetiku Schwarzkopf, podlahové utěrky, voucher na golfové simulátory, dárkové poukazy do Saunia Butovice - později i do Hostivaře či vouchery do Speed Gym na revoluční metodu cvičení s micro proudy, vždy za účasti trenéra. Znovu budete mít hrát také o vstupenky do Aquaparku Čestlice a také o permanentky do fitness tamtéž. Navíc nově bude na každém z turnajů vypsána soutěž „Hole in one“, také o cenu. Ta bude opravdu pro fajnšmekry, neboť se jedná o luxusní pobyt ve Wellness hotelu Frymburk. Hotelový pobyt bude obsahovat nejen ubytování, ale také vstup do nejlépe vybaveného wellness zařízení v České republice, a především i využití 3D Simulátor a Adventure Golf. Takže svoji účast na turnajích Tandemtour neodkládejte.

V celoročním žebříčku, kam se bude započítávat vždy nejlepší výsledek z každého sloupce, budete soutěžit o golfový zájezd s wellness do Slovinska (21.-25.10.2015), golfové bagy, hotelové pobyty, travel cover, golfové hole, golfové tašky na boty, deštníky, ručníky, čepice, rukavice a další vybavení. Také celoroční golfové pojištění od Loyda firmy Golf Plan bude mezi cenami. Jak je již u nás zvykem, odměníme spoustu hráčů při závěrečném vyhlášení s občerstvením.

Ceny - celkový žebříček 2015

Kategorie 0-15 HCP + 15,1-25 HCP

Kategorie 25,1-54 HCP

Večer zpříjemní i tombola, kde vyhrává každý. Tandemtour 2015.