Výsledkový servis

Kategorie 0-15 HCP

Jméno Mladá Boleslav
Mstětice
MB 2014
Sokolov
Zbraslav
Alfrédov
Barbora
Dýšina
Kořenec
Poděbrady
Líšnice
Terezín
Karlštejn
Konopiště
Kynžvart
Ještěd
Kaskáda
Podbořánky
Pattování - Himaláje Finále - Kunětická hora Bonus
za hráče
měsíce
Nearest
to
Pin
Celkem
1. Ságner Filip 8,0 12,9,1 15,7 14,13 14,12,8 14,13,5 12 4 22 9 6 122
2. Staněk Libor 15,12,12 14,14,10 12,11,10 4 15 15,12,9 14 2 12 13 2 114
3. Janoušek Daniel 9,0 8,0 12 14 12 15 30 6 106
4. Kratochvíl ST. Petr 11,9 13 7 12 13 13 20 5 94
5. Pithart Daniel 8 15 2 13 24 2 64
6. Bouček Zdeněk 9 15 26 2 52
7. Nácovská Silvie 7 8 11 5 18 49
8. Šafařík Štěpán 15 15 14 2 46
9. Jelínek Jaroslav 4,3 0 15 13 12 1 45
10. Vozka Aleš 5 5 7 13 1 8 2 41

Zobrazit celý žebříček

Kategorie 15,1-25 HCP

Jméno Mladá Boleslav
Mstětice
MB 2014
Sokolov
Zbraslav
Alfrédov
Barbora
Dýšina
Kořenec
Poděbrady
Líšnice
Terezín
Karlštejn
Konopiště
Kynžvart
Ještěd
Kaskáda
Podbořánky
Pattování - Himaláje Finále - Kunětická hora Bonus
za hráče
měsíce
Nearest
to
Pin
Celkem
1. Dražina František 39,37,20 33,27 29,17 33 33,24 27 3 70 7 2 276
2. Komínek Renné 24,19 39,27 35 32 33 32 31 66 3 4 275
3. Paroulek Petr 40,38 31,31,24 31 30 32,25 30,27 30 66 8 2 270
4. Hübner Jan 36,35,29 38 31 30 33 31 60 9 2 270
5. * Ságner Milan 36 31 31,29 31,24 32,28 37,30,28 23 48 6 252
6. Podolský Jan 20 36,28 32,29,26 31 66 6 191
7. Jauernig Ondra 33,32 38 23 32 20 25 171
8. Poláčková Renata 33 38 37 58 166
9. Hrabánek Josef 25 29 27 58 2 141
10. Šibrava Jiří 33 62 95

* vzdávám se cen z případného medailového umístění v celkovém žebříčku

Zobrazit celý žebříček

Kategorie 25,1-54 HCP

Jméno Mladá Boleslav
Mstětice
MB 2014
Sokolov
Zbraslav
Alfrédov
Barbora
Dýšina
Kořenec
Poděbrady
Líšnice
Terezín
Karlštejn
Konopiště
Kynžvart
Ještěd
Kaskáda
Podbořánky
Pattování - Himaláje Finále - Kunětická hora Bonus
za hráče
měsíce
Nearest
to
Pin
Celkem
1. Mosr Richard 42 36 33 51 38 64 7 271
2. Krob Martin 38,24 26 31,26 25 38 60 12 2 232
3. Paroulková Anna 41 26 23 86 3 179
4. Adamec Petr 25 43 58 4 130
5. Holaň Jiří 34 37 38,30 4 113
6. Ďurkovský Jaroslav 35,20 35 35 3 108
7. Janotová Pavla 22 28 41 91
8. Teuberová Neděžda 82 82
9. Kárová Marie 30 25 25 1 81
10. Radoš Martin 32 39 71

Zobrazit celý žebříček

Hráč měsíce - Podzim

Kategorie 0-15 HCP

Pořadí Jméno Stb
1. Kratochvíl ST. Petr 39
2. Staněk Libor 35
3. Urban Radek 32
4. Pithart Daniel 25
5. Poláček Petr 25
6. Bouček Zdeněk 24
7. Nácovská Silvie 24
8. Ságner Filip 22
9. Blesk Jan 15
10. Kopec Ladislav 15

Zobrazit celý žebříček (Jaro, Léto, Podzim)

Kategorie 25,1-25 HCP

Pořadí Jméno Stb
1. Dražina František 105
2. Paroulek Petr 97
3. Podolský Jan 96
4. Hrabánek Josef 81
5. Vaňková Alice 72
6. Poláčková Renata 70
7. Komínek Renné 63
8. Soukup Milan 45
9. Straub Jakub 43
10. Zápotočný Tomáš 39

Zobrazit celý žebříček (Jaro, Léto, Podzim)

Kategorie 25,1-54 HCP

Pořadí Jméno Stb
1. Krob Martin 75
2. Adamec Petr 68
3. Ďurkovský Jaroslav 55
4. Mosr Richard 51
5. Kárová Marie 50
6. Hoščálková Vilma 46
7. Tuvora Josef 40
8. Balounová Zdeňka 40
9. Novotný Šimon 39
10. Bohuslavová Lea 38

Zobrazit celý žebříček (Jaro, Léto, Podzim)

Odehrané turnaje